Ultragarsinis prietaisas šuns lojimo kontrolei „Tiger Cup J-1302”

Antkaklis.lt > Kitos prekės / nuoma > Ultragarsiniai prietaisai > Ultragarsinis prietaisas šuns lojimo kontrolei „Tiger Cup J-1302”

Puikus prietaisas šuns lojimo kontroliavimui.
Erzinantis šuns lojimas dažnai trikdo kaimynų ir mūsų pačių ramybę. Šis prietaisas padės kontroliuoti lojimą efektyviai ir be jokios žalos augintiniui.

Tiger Cub J-1302 sukurtas atpažinti šuns balsą. Šuniui sulojus, prietaisas sužadinamas ir pasklinda ultragarso bangos, kurios sukelia diskomforto jausmą šuns ausyse. Augintinio klausa nežalojama, prietaisas veikia labai saugiai. Ultragarsą girdės tik šuo, ne žmonės. Prietaisui suveikus kelis kartus, šuo supras, kad poveikis juntamas dėl lojimo. Šuo išmoks neloti be priežasties.

Integruota schema, kad prietaisas veiktų tikslingai. Ultragarsas suveikia paeiliui sulojus tris kartus, vienas atsitiktinis garsas ar aplinkos veiksniai neaktyvuos prietaiso. Atstumas tarp šuns ir įrenginio gali turėti įtakos prietaiso veikimui. Prietaisą montuokite taip, kad ant jo nepatektų vanduo. Tvirtinamas prie sienos.

Efektyvus visiems šunims, esantiems prietaiso veikimo zonoje iki 6 m atstumu. Netinka tik šunims, turintiems klausos problemų.

Kaina 37,00 €